image description
3 вересня

Результати - Київська Сотка 2017

м.Київ

Шосейні велосипеди

Місце Номер Атлет Команда Клуб Темп Результат
1 1140 Артем Орлов SkyFitnessGRAWE 1:26 2:24:33
2 1411 Dmitro Volovod Volovod Road team AeroStar Volovod Road team AeroStar 1:27 2:25:08
3 1234 Олексій Кочін Skyfitness GRAWE Skyfitness GRAWE 1:27 2:25:09
4 1256 Заика Василий 1:27 2:25:10
5 1296 Denis Batiukhov 1:27 2:25:10
6 1210 Андрей Козаченко 1:27 2:25:11
7 1253 Viktor Fedorov Dnepr Masters Dnepr Cycling Club 1:27 2:25:11
8 1462 Третяк Олексій Arcadia Cycling Команда Arcadia Cycling Команда 1:27 2:25:11
9 1272 Oleksandr Katsimon Remmers cycling team 1:27 2:25:11
10 1294 Ігор Хижняк 1:27 2:25:12
11 1114 Георгій Єгіазарян SkyfitnessGRAWE 1:27 2:25:13
12 1112 Михаил Ломака 1:27 2:25:13
13 1227 George Zamana SkyFitnessGrawe SkyFitnessGrawe cycling team 1:27 2:25:13
14 1097 Рабаев Максим 1:27 2:25:14
15 1344 Kostya Deneka 1:27 2:25:15
16 1426 Станіслав Титаренко Харьков Мастерс 1:27 2:25:16
17 1412 Станіслав Жученко Cycling Команда Palmyra 1:27 2:25:16
18 1448 Олексій Коняєв 1:27 2:25:17
19 1231 Юрій Аракелян 1:27 2:25:17
20 1145 Дмитро Гордєєв 1:27 2:25:18
21 1149 Dmytro Petrov Specialized Ukraine Specialized Ukraine 1:27 2:25:18
22 1471 Гринь Александр 1:27 2:25:19
23 1292 Денис Гнусин Нежин 1:27 2:25:20
24 1150 Саша Голубенко NeroRosso 1:27 2:25:20
25 1120 Дмитро Ткаліч 1:27 2:25:20
26 1130 Vladyslav Tsisaruk Arcadia Cycling Команда 1:27 2:25:21
27 1249 Дмитрий Филин 1:27 2:25:22
28 1226 святослав шурупов 1:27 2:25:22
29 1207 Борис Бакуринський SkyFitnessGRAWE 1:27 2:25:23
30 1175 Сергій Сичов 1:27 2:25:26
31 1430 Ігор Сікорський 1:27 2:25:26
32 1297 Антон Фурсов 1:27 2:25:26
33 1439 Egor Panchenko Palmyra Cycling Команда Cycling Brothers 1:27 2:25:31
34 1428 Игорь Гримайло Харьков Мастерс 1:27 2:26:00
35 1274 Игорь Митянин Dnepr Masters Dnepr Cycling Club 1:27 2:26:02
36 1131 Денис Любуцін 1:28 2:28:11
37 1105 Alexandr Osypchuk 5елемент 1:30 2:30:42
38 1171 Dmitry Kovalenko 1:31 2:31:45
39 1133 Олександр Дзюба 1:31 2:31:47
40 1004 Alexey Ilchuk 1:31 2:31:48
41 1132 Артем Паращенко 1:31 2:31:49
42 1111 Сергій Стасюк 1:31 2:31:49
43 1123 Sergey Sobolev 1:31 2:31:50
44 1134 Вадим Евтушенко 1:31 2:31:51
45 1363 Igor Shyrokyy Elephant 1:31 2:32:20
46 1086 Гадзевич Павло 1:31 2:32:54
47 1191 Сергей Тополь 1:31 2:32:56
48 1435 Ігор Тимков 1:31 2:32:57
49 1438 Алесь Есипчук 1:31 2:32:58
50 1192 Олексій Тараненко 1:31 2:33:01
51 1314 Ганна Вергелес 1:31 2:33:02
52 1441 Никита Грибанов 1:31 2:33:06
53 1409 Sergey Illy 1:32 2:33:53
54 1094 Семененко Роман 1:32 2:33:59
55 1216 Андрій Атаманенко CapitalTri 1:32 2:34:03
56 1347 Anton Kireyeu Versta 1:32 2:34:15
57 1334 Тимофій Седінкін 1:32 2:34:15
58 1261 Serge Biliavets C 90 1:32 2:34:15
59 1215 Максим Коваленко 1:32 2:34:15
60 1146 Роман Чечуга 1:32 2:34:17
61 1201 Bohdan Remnov 1:32 2:34:18
62 1107 Сергей Аржанов 1:32 2:34:19
63 1071 Dmytro Meleshchenko 1:32 2:34:23
64 1165 Evgen Borysenko КИТ КИТ 1:32 2:34:25
65 1427 Образцов Василий Харьков Мастерс 1:32 2:34:57
66 1185 Станислав Ковалев 1:33 2:35:05
67 1269 Владислав Третьяк 1:33 2:36:28
68 1410 Юрій Розумнюк 1:33 2:36:29
69 1276 Vitaliy Chernyakov 1:33 2:36:31
70 1403 Максим Савиченко 1:33 2:36:31
71 1038 Viktor Jazenok Sportlife 1:33 2:36:32
72 1298 Кирил Фурсов 1:33 2:36:32
73 1079 Морозов Олексій 1:33 2:36:32
74 1250 Alexander Narkevich Arcadia Cycling Команда 1:33 2:36:32
75 1285 Дмитро Сердюк KIT KIT 1:33 2:36:33
76 1255 Віталій Драган Zp Cicling club ZP Cicling club 1:33 2:36:34
77 1474 Жученко Костянтин 1:33 2:36:34
78 1183 Юрій Москалик 1:33 2:36:35
79 1354 Sergey Kobzarenko 1:33 2:36:35
80 1343 Oksana Sugakova 1:33 2:36:35
81 1129 Ярослав Архипенко 1:33 2:36:36
82 1104 Viktor Віктор 1:34 2:37:03
83 1416 Юрий Красун 1:34 2:37:11
84 2042 Бойко Михаил 1:34 2:37:23
85 1024 Щербань Андрій 1:34 2:37:40
86 1330 Сергій Верман 1:34 2:37:41
87 1380 Петро Зубчевський 1:35 2:38:54
88 1015 Денис Сімковський 1:35 2:39:09
89 1101 Юрковский Антон Аеростар Аеростар 1:36 2:40:14
90 1136 Максим Перушко 1:36 2:40:16
91 1028 Олег Войтенко 1:36 2:41:11
92 1016 Долженко Павло 1:36 2:41:13
93 1473 Antoni Mis 1:37 2:42:54
94 1340 Олег Поліщук 1:37 2:42:54
95 1116 Vyacheslav Goldenshteyn 1:37 2:42:55
96 1248 Тарас Ячник 1:37 2:42:58
97 1345 Олександр Чуб 1:37 2:42:58
98 1013 Попков Климент Arcadia Cycling Команда 1:37 2:42:58
99 1106 Armen Mosesian 1:37 2:42:59
100 1246 Gleb Dolzhikov Киносура 1:37 2:42:59
101 1018 Дмитрий Константинович ВелоБоярка 1:37 2:43:00
102 1357 Василь Максимчук 1:37 2:43:01
103 1137 Yevgeniy Trofimchuk 1:37 2:43:03
104 1393 Роман Завада 1:37 2:43:04
105 1322 Сергій Левченко 1:37 2:43:04
106 1310 Николай Башмаков 1:38 2:43:33
107 1012 Соколов Володимир 1:38 2:43:56
108 1153 Андрій Ольховик 1:40 2:46:49
109 1266 Igor Kovtun SapikКоманда 1:40 2:46:49
110 1401 Denys German 1:40 2:46:54
111 1308 Oleksandr Vashchuk Solo Мандри Solo мандри 1:40 2:46:56
112 1239 Антон Даншин ZP Cycling club ZP Cycling club 1:40 2:46:56
113 1159 Анатолій Панкевич 1:41 2:48:52
114 1110 Юлія Стасюк 1:41 2:48:56
115 1075 Захарченко Михайло 1:41 2:49:04
116 1397 Дорофеєв Олександр 1:41 2:49:44
117 1172 Максим Харахаш 1:41 2:49:56
118 1144 Андрій Курдій 1:42 2:50:01
119 1121 Sergey Vasenin 1:42 2:50:08
120 1469 Кузьменко Валерій 1:42 2:50:16
121 1350 Олександр Кузьменко Dnepr Masters Dnepr Cycling Club 1:42 2:50:49
122 1320 Oleksander Ruhadze 1:42 2:50:58
123 1367 Денис Якобчук WokUpp WokUpp 1:42 2:51:09
124 1300 Олексій Вініченко 1:42 2:51:31
125 1388 Leonid Kalinovsky 1:43 2:51:55
126 1010 Литвиненко Тарас Dachstrich 1:43 2:52:23
127 1464 Jared Scott Kirkpatrick Habanero team 1:43 2:52:23
128 1117 Юрий Люшневский 1:43 2:52:23
129 1199 Максим Дробот 1:43 2:52:23
130 1154 Олександр Іванченко 1:43 2:52:23
131 1002 Покрепа Максим СSC Cycling Cherry Sport Club 1:43 2:52:25
132 1203 Йонас Рожков Bike in City Bike in City 1:43 2:52:26
133 1092 Данилюк Аркадій BIG Brovaru 1:43 2:52:28
134 1090 Ісаєв Олександр 1:43 2:52:28
135 1127 Лідія Басмат 1:43 2:52:30
136 1400 Тарас Петрушак 1:43 2:52:30
137 1392 Yaroslav Koval 1:43 2:52:39
138 1422 Юрій Гайдай 1:43 2:52:43
139 1325 Anton Kulibabenko Aerostar 1:43 2:52:51
140 1186 Андрій Дудінський 1:43 2:52:55
141 1155 Віталій Поліщук 1:43 2:53:09
142 1151 Ruslan Mikaielian 1:43 2:53:12
143 1407 Алексей Корецкий 1:44 2:53:20
144 1218 Костянтин Павловський ZPcycling club 1:44 2:53:27
145 1021 Dmytro Pilipenko 1:44 2:53:38
146 1383 Богдан Рохманіко Dachstrich 1:44 2:53:47
147 1005 Zhukov Taras 1:44 2:54:24
148 1178 Evgen Balan 1:44 2:54:27
149 1235 Андрій Товкач 1:44 2:54:37
150 1225 Dmitry Strizhov ШЕРИФ 1:44 2:54:45
151 1204 Вікторія Нестерова 1:45 2:55:16
152 1209 Юрій Янчиков 1:45 2:55:47
153 1163 Yulia Kostenyuk 1:45 2:55:48
154 1081 Chigarev Vitality Chigarev.V Chigarev.v 1:45 2:56:08
155 1270 Кирило Ступка 1:45 2:56:17
156 1160 Константин Левитов 1:45 2:56:34
157 1087 Kolesnichenko Taras 1:46 2:57:00
158 1295 Дмитро Блудов 1:46 2:57:06
159 1317 Вадим Пишняк 1:46 2:57:08
160 1030 Бебешко Сергій 1:46 2:57:18
161 1238 Олег Сеник 1:46 2:57:19
162 1125 Артем Глазунов 1:46 2:57:19
163 1382 Михайло Войташевський 1:46 2:57:21
164 1479 Кривший Олег 1:46 2:57:37
165 1202 Богдан Воєводін Bike in City Bike in City 1:46 2:58:14
166 1148 Максим Волков 1:47 2:59:25
167 1224 Віталій Караченко 1:47 2:59:26
168 1287 Vladimir Nosov 1:47 2:59:26
169 1359 Александр Шамич 1:47 2:59:29
170 1377 Сергій Чуєв 1:47 2:59:48
171 1376 Ruslan Saulko Semex Semex 1:47 2:59:51
172 1061 Погойда Володимир 1:48 3:00:01
173 1055 Шпак Іван SAPIKTEAM SAPIKTEAM 1:48 3:00:07
174 1041 Кирилл Венцковский 1:48 3:00:32
175 1366 Дмитрий Ульянов WokUpp WokUpp 1:48 3:01:02
176 1321 Yurii Konoval Vo2maxlab team Vo2maxlab 1:48 3:01:09
177 1262 Нiкiта Ткаченко sporteventxtrem sporteventxtrem 1:48 3:01:12
178 1022 Таранович Владислав 1:49 3:01:40
179 1173 Kostiantyn Shkvarko 1:49 3:01:57
180 1319 Дима Юринов 1:49 3:02:00
181 1188 Yuriy Fomin Жесть 1:49 3:03:02
182 1062 Деговцов Игорь 1:49 3:03:10
183 1099 Николаев Виталий Run Base Kyiv 1:49 3:03:14
184 1208 Наталья Радушинская 1:49 3:03:15
185 1047 Сергей Кошель sapikteam 1:50 3:03:35
186 1312 Павло Собченко 1:50 3:03:50
187 1098 Денис Дзядух Аеростар Аеростар 1:50 3:03:54
188 1362 Юрій Шевчук Виннер Виннер 1:50 3:04:02
189 1181 Василь ПопСтасів 1:50 3:04:09
190 1078 Нікогосян Петро 1:50 3:04:09
191 1031 Косодрига Стас 1:50 3:04:14
192 1282 Кирило Тітов 1:50 3:04:19
193 4016 Зозуляк Олександр 1:50 3:04:29
194 1074 Стецков Олександр 1:50 3:04:48
195 1167 Вікторія Нагорна 1:50 3:04:48
196 1156 Максим Товстиженко 1:51 3:05:08
197 1006 Rog Oleg Виннер Виннер 1:51 3:05:22
198 1394 Pavlo Mishchenko 1:51 3:05:25
199 1100 Ващенко Андрій 1:51 3:05:55
200 1206 Алексей Скриплев KIT KIT 1:51 3:05:57
201 1128 Serhii Vichev 1:51 3:06:30
202 1054 Volodymyr Roman 1:52 3:06:40
203 1091 Мельніченко Артем 1:52 3:06:56
204 1174 Михайло Свиридюк RunMike 1:52 3:07:36
205 1339 Анатолий Самойленко 1:52 3:07:44
206 1143 Дмитро Тарабакін 1:52 3:07:47
207 1437 Медведь Белый 1:52 3:07:50
208 1332 Nikita Iliasov 1:52 3:07:54
209 1184 Yevgen Pavlenko 1:52 3:07:58
210 1139 Tanya Nesterchuk 1:53 3:09:12
211 1233 Ігор Касьян 1:53 3:09:14
212 1003 Пілецький Станіслав 1:53 3:09:16
213 1051 куровський олег 1:53 3:09:16
214 1147 Денис Веретенников Аеростар Аеростар 1:53 3:09:48
215 1251 Olesya Malyuga 1:53 3:09:49
216 1103 Олександр Люткевич 1:53 3:09:51
217 1353 Сергій Харчук 1:53 3:09:52
218 1245 Sergey Shymkovych 1:53 3:09:53
219 1390 Viacheslav Lanin 1:54 3:10:09
220 1386 Вадим Чемер 1:54 3:10:13
221 3039 Пашковський Сергій 1:54 3:10:56
222 1352 Кирилл Николенко 1:54 3:11:00
223 1396 Олександр Квятковський 1:55 3:11:57
224 1335 Юрий Шишлов 1:55 3:12:22
225 1341 Олександр Горган 1:55 3:12:34
226 1431 Денис Василик 1:55 3:12:46
227 1356 Сергей Вербицкий Arcadia Cycling Команда Arcadia Cycling Команда 1:55 3:12:49
228 1180 Артем Койнаш 1:55 3:12:53
229 1425 Григорий Кудрявцев 1:55 3:12:56
230 1429 Vladyslav Stefanov 1:56 3:13:48
231 1463 Гудима Вікторія 1:56 3:14:08
232 1329 Сергiй Чуйков 1:56 3:14:14
233 1029 Andrey Smetanenko 1:57 3:15:20
234 1060 Ivan Syniavskyi 1:57 3:15:22
235 1001 Пастух Олександр EKTA Synergizers 1:57 3:15:31
236 1009 Evgeny Pokhitun Dachstrich 1:57 3:15:38
237 1213 Олександр Родрігес 1:57 3:15:47
238 1182 Сергій Подлубний 1:57 3:15:56
239 1076 Vitaliy Paladiychuk 1:57 3:16:02
240 1058 Volodymir Isataev 1:57 3:16:11
241 1303 Віталій Кириченко In Velo Veritas In Velo Veritas 1:57 3:16:27
242 1404 Nikita Tkachenko 1:57 3:16:27
243 1327 Олександр Стам Roda сучасні кухні 1:57 3:16:30
244 1456 Алексей Погребняк 1:57 3:16:35
245 1395 Андрей Старчик 1:58 3:16:50
246 1432 Tetyana Grygor'yeva 1:58 3:16:50
247 1265 Олена Акхметшина Kinosura 1:58 3:16:51
248 1243 Pavlo Marutyak 1:58 3:16:52
249 1033 Цимбал Роман TRIATMAN 1:58 3:16:59
250 1452 Mila Kolesnyk 1:58 3:16:59
251 1057 Зелененко Юрій 1:58 3:17:18
252 1372 Сергей Бабич 1:58 3:17:21
253 1434 Софія Любарська 1:58 3:17:36
254 1170 Oleksandr Rakytianskyi 1:58 3:18:05
255 1378 Александр Гончар 1:59 3:18:25
256 1126 Олександр Абакумов 1:59 3:18:51
257 1017 Шишка Ігор 1:59 3:18:53
258 1405 Михайло Гапонюк 1:59 3:19:03
259 1451 Андрій Маркотенко 1:59 3:19:15
260 3038 Шестко Анастасія 1:59 3:19:53
261 1280 Токаренко Ярослав In Velo Veritas 2:00 3:20:10
262 1406 Павел Бойко 2:01 3:21:57
263 1205 Петро Троп 2:01 3:22:32
264 1368 Андрей Степанков WokUpp WokUpp 2:02 3:23:26
265 1093 Андрій Кононір 2:02 3:23:28
266 1119 Андрей Сиволапенко 2:02 3:23:30
267 1424 Anton Makiievskyi 2:02 3:23:30
268 1284 Максим Литвинов 2:02 3:23:31
269 1358 Aleksey Furtsev 2:02 3:23:47
270 1290 Александр Поташев 2:02 3:23:50
271 1166 Андрій Гурський 2:02 3:24:14
272 1293 Олексій Дмитрученко 2:02 3:24:22
273 1161 Сергій Лещенко 2:02 3:24:31
274 1164 Сергій Тищенко 2:02 3:24:42
275 1027 Толубко Олексій 2:03 3:25:13
276 1124 Андрій Яковенко 2:03 3:25:23
277 1466 Музика Ярослав 2:03 3:25:28
278 1135 Юлия Марчук 2:03 3:25:34
279 1374 Максим Махник 2:03 3:26:33
280 1073 Гончаренко Дмитро 2:03 3:26:38
281 1289 Nataliia Franchuk Коні педальні 2:03 3:26:39
282 1219 Сергей Терлецкий 2:04 3:27:25
283 1068 Круковський Олексій 2:04 3:27:26
284 1026 Гудков Сергей 2:04 3:27:36
285 1306 Иван Иванович 2:04 3:27:37
286 1311 Володимир Кононський 2:04 3:27:38
287 1304 Володимир Козлов In Velo Veritas In Velo Veritas 2:04 3:27:55
288 1477 Громов Марк 2:04 3:27:56
289 1313 Danil Lihovoz 2:04 3:28:02
290 1072 Чукашкин Сергей 2:04 3:28:12
291 1364 Роман Радько 2:04 3:28:16
292 1019 Пасічник Анатолій 2:05 3:28:21
293 1247 Віра Красуля 2:05 3:28:46
294 1398 Александр Дорофеев 2:05 3:28:49
295 1037 Красновський Олександр CapitalTRI CapitalTRI 2:05 3:28:56
296 1446 Vlad Rieznikov 2:05 3:29:25
297 1361 Eugene Sosnovskiy 2:05 3:29:36
298 1369 Дмитрий Литинский WokUpp WokUpp 2:05 3:29:40
299 1465 Oleksiy Hryshko 2:05 3:29:40
300 1066 Bondaryev Timur KMRC 2:06 3:30:04
301 1220 Andrii Nikolaiev 2:06 3:30:19
302 1044 Антіпов Роман 2:06 3:30:27
303 1228 Александр Печалов 2:06 3:31:35
304 1043 Сергей Сиунов 2:07 3:31:58
305 1179 Сергій Товстоног 2:07 3:32:35
306 1063 Денис Буза 2:07 3:32:44
307 1064 Михаил Коваленко 2:07 3:32:45
308 1223 Ігор Троценко 2:07 3:33:04
309 1288 Володимир Павліченко Eruditus 2:08 3:34:23
310 1052 Руденко Вячеслав 2:08 3:34:23
311 4015 Макеєв Артем 2:08 3:34:28
312 1355 Семен Корж Аркадия 2:08 3:34:35
313 1318 Олександр Гаркавенко 2:09 3:35:20
314 1278 Олександра Бриленко 2:09 3:35:21
315 1370 Александр Мельник WokUpp WokUpp 2:09 3:35:23
316 1113 Анжелла Кузьменко 2:09 3:35:24
317 1373 Kostiantyn Parashyn 2:10 3:36:43
318 1088 Шульга Борис 2:10 3:37:03
319 1053 Svetlana Klich 2:10 3:37:03
320 1008 Потапенко Ярослав 2:10 3:37:15
321 1067 Смирнов Олександр веломастер 2:10 3:37:25
322 1379 Микола Жуков 2:10 3:38:03
323 1196 Сергей Степанец 2:10 3:38:05
324 1351 Мария Шевченко 2:10 3:38:07
325 1222 Сергей Немченко 2:11 3:38:55
326 1348 Максим Шкарубо 2:11 3:39:05
327 1069 Kolomiitsev Leonid 2:12 3:40:09
328 1198 Кирилл Кудинов 2:12 3:41:11
329 1381 Vitaliy Prokopchuk 2:12 3:41:31
330 1420 Andrey Chupakov 2:12 3:41:32
331 1457 Миселюк Сергей 2:13 3:41:41
332 1399 Руслана Смищук 2:13 3:42:17
333 1259 Igor Stadnyk 2:13 3:42:20
334 1263 Igor Sotnik Artamonovteam Artamonovteam 2:13 3:42:25
335 1375 Дмитрий Труш 2:13 3:42:25
336 1214 Sasha Burlaka 2:13 3:42:37
337 1309 Никита Пекарчук 2:13 3:43:04
338 1122 Oleksandra Pryhoda Аеростар 2:14 3:43:21
339 1095 Andrey Bogush 2:14 3:43:24
340 1257 Борис Бровченко 2:14 3:44:07
341 1299 Олександр Голота 2:14 3:44:11
342 1236 Ігор Ковальчук Аеростар Аеростар 2:14 3:44:23
343 1450 Олексій Костецький 2:14 3:44:50
344 1258 Konstantin Marchenko 2:14 3:44:55
345 1020 Бойко Антон 2:15 3:45:07
346 1193 Володимир Бубела 2:15 3:45:44
347 1032 Лисаченко Анна 2:16 3:47:24
348 1221 Valerii Borovskyi 2:17 3:48:39
349 1417 Игорь Лескив 2:17 3:49:05
350 1324 Irina Ilchenko 2:17 3:49:22
351 1264 Ігор Пліса Kinosura 2:17 3:49:57
352 1323 Evgeniy Bachinskiy KM Running Club 2:19 3:52:19
353 1349 Ольга Бачинська KM Running Club 2:19 3:52:21
354 1040 Прокопенко Олександр 2:19 3:53:07
355 1305 Ярослав Пікуль In Velo Veritas In Velo Veritas 2:20 3:53:22
356 1302 Сергій Вернигора In Velo Veritas In Velo Veritas 2:20 3:53:22
357 1242 Сергій Герасьов 2:20 3:53:38
358 1326 Роман Крупцала 2:20 3:54:20
359 1391 Александр Зленко 2:21 3:55:04
360 1338 Денис Пахомов 2:23 3:58:58
361 1408 Andrey Nesterov Palestra 2:23 3:58:58
362 1333 Vadim Pastushenko 2:23 3:59:55
363 1042 Сторожук Олег 2:24 4:00:12
364 1365 Vadym Denysenko 2:25 4:01:47
365 1445 Енвер Кікава UNITYBARS UNITYBARS 2:25 4:02:02
366 1444 Андрій Сухов UNITYBARS UNITYBARS 2:25 4:02:02
367 1443 Валерій Кондаков UNITYBARS UNITYBARS 2:25 4:02:02
368 1200 Evgen Lyulevich 2:26 4:04:25
369 1281 Дмитрий Хоменко In velo veritas In velo veritas 2:27 4:05:20
370 1337 Дмитро Золотько KMRC 2:27 4:05:59
371 1342 Володимир Зюлковський In Velo Veritas In Velo Veritas 2:27 4:06:14
372 1371 Олександр Баккалінський 2:28 4:07:00
373 1197 Оксана Коваль 2:28 4:08:00
374 1449 Ольга Горницька 2:30 4:10:04
375 1244 Alexander Kovalchuk 2:30 4:10:10
376 1065 Kudrenko Bohdan 2:30 4:10:57
377 1415 Артем Жебровський Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 2:32 4:13:41
378 1162 Oleh Sychevskyi 2:32 4:13:49
379 1421 Глеб Случаевский Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 2:32 4:14:30
380 1470 Крапивкина Елен 2:32 4:14:47
381 1230 Артем Карпішин 2:33 4:15:12
382 1328 Danylo Kyrmach Велопиписьки 2:33 4:16:15
383 1423 Катерина Старчеус 2:34 4:17:29
384 1307 Дмитрий Киселев 2:34 4:17:41
385 1194 Владимир Демешко 2:34 4:17:49
386 1036 Сорочинський Андрей 2:35 4:18:50
387 1084 Oleksii Pieshkov 2:36 4:20:59
388 1109 Любов Коломієць Kyiv bicycle club 2:37 4:22:26
389 1472 Герасимов Алексей 2:37 4:22:35
390 1011 Tezikov Yegor 2:37 4:23:07
391 1475 Котик Сергій 2:39 4:25:35
392 1436 Юрій Лясковець 2:39 4:25:45
393 1271 Катерина Іванова 2:39 4:25:45
394 1176 Sergey Sova 2:39 4:25:56
395 1080 Шевчук Анатолій 2:40 4:27:10
396 1360 Станислав Ткач 2:41 4:28:41
397 1102 Богдан Глузд 2:41 4:29:58
398 1152 Aleksandr Dubrovin OnWay.life 2:42 4:30:07
399 1389 Анастасія Поплавська CMS Group 2:46 4:36:48
400 1413 Mikhail Kostiuchenco 2:47 4:38:27
401 1384 Алексей Коробов 2:50 4:44:53
402 1083 Дарья Варга W_CyclingDuck Cyclists) 2:55 4:52:23
403 1461 Максимчук Александр 2:56 4:53:29
404 1237 Олена Стунгур 2:56 4:54:51
405 1453 Alex Zymnyk 2:58 4:56:53
406 1279 Андрій Коточігов In Velo Veritas 2:59 4:59:57
407 1195 Oleksandr Tretiak 2:59 4:59:59
408 1331 Наталія Кедис 3:03 5:05:16
409 1212 PAVLO MARUSYK 3:03 5:06:30
410 1316 DMYTRO SERKOV GARMIN UA 3:04 5:07:23
411 1089 Савич Ірина 3:10 5:17:18
412 1085 Саттаров Антон 3:29 5:49:49
413 1007 Бульда Ярослав
414 1014 Проноза Ігор
415 1023 Лопатін Денис
416 1025 Лопатіна Валєрія
417 1034 Орел Костя
418 1035 Бондаренко Алексей
419 1039 Хохлов Денис
420 1045 Осипенко Андрій
421 1046 Nelson Kevin
422 1048 Shevchyk Borys
423 1049 Morozov Pavlo
424 1050 Левитов Константин
425 1056 Кутасов Андрей bikekherson.com.ua bikekherson.com.ua
426 1059 Рожанський Олександр
427 1070 Vodopianov Sergey Sapik Команда
428 1077 Гридасов Олексій
429 1082 Андрей Паламарчук
430 1096 Булах Дмитро
431 1108 Alexey Podrezov
432 1115 Ігор Єременко SkyFitnessGRAWE
433 1118 Алина Кныш
434 1138 Anatoliy Drozdov
435 1141 Славик Кочур
436 1142 Michael Dopira
437 1158 Діма Крикун
438 1168 Карен Тарасенко KM Running Club
439 1169 Михайло Кучук
440 1177 Максим Москаленко Аерстар Аеростар
441 1187 Batur Bayman Жесть
442 1189 Eugene Mysin Жесть
443 1190 Віктоо Калатай
444 1211 Виталий Лаптенок Sapikteam Sapikteam
445 1217 Анатолий Карпенко
446 1229 Олександр Войналович
447 1232 Дмитро Олексійович Морозов
448 1240 Владимир Егерев
449 1241 Маргарита Воронцова
450 1252 Григорій Мироненко
451 1254 Саша Бу
452 1260 Алексей Петренко
453 1267 Oleksii Volosian
454 1268 Браян Бест
455 1273 Руслан Веревський
456 1275 Андрей Веревский
457 1277 Lita Levyts'kaja Maryanoff
458 1283 Vlad Sokhnich
459 1286 Андрiй Чеботарьов KIT KIT
460 1291 ЮРІЙ МЕРЩІЙ Коні педальні
461 1301 Eugene Vladimirov
462 1315 Mykhailo Maksymenko
463 1336 Олександр Різун
464 1346 Alexander Gorlov
465 1385 Yaroslav Misiats
466 1387 Віктор Литвиненко
467 1402 Євген Хенкін
468 1414 Андрій Хомицький Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro
469 1418 Александр Егерев
470 1419 Олександр Чемодуров
471 1433 Olga Chubai
472 1440 Никита Иванович
473 1442 Володимир Старчик
474 1447 Гійом / Guillaume Шойрер / Scheurer
475 1454 Ирина Беленькая
476 1455 Олексій Катасонов Bikemotive.com.ua
477 1458 Рябоконь Тетяна РБА РБА
478 1459 ДрачкоЄрмоленко Євген UNITYBARS UNITYBARS
479 1460 Ніщета Генадій UNITYBARS UNITYBARS
480 1476 Кривошей Олег
481 1478 Дмитро Данилевський
TimingEvents.com I Сучасна система електронного хронометражу
Технічна підтримка: info@timingevents.com


Результат учасника:
TimingEvents.com I Сучасна система електронного хронометражу
Технічна підтримка: info@timingevents.com